مشاوره و نظارت در زمینه اتوماسیون و هوشمند سازی :

                                                                                                لیست محصولات BMS | دانلود کاتالوگ  |  اجرای پروژه های هوشمند سازی

 

 

 سيستم مديريت هوشمند ساختمان (BMS )

 

 پيشرفت علم و تكنولوژي جهت استفاده دقيق و مناسب از منابع انساني ، انرژي و ... متخصصين را بر آن داشت تا راه حلي استاندارد در بناهاي اداري و صنعتي تحت نام كلي BMS (Building Management System) جهت مديريت يكپارچه منابع ارائه نمايند.
از اين رو اين شركت با بهره گيري از دانش فني روز دنيا يكي از پيشگامان ارائه خدمات مشاوره ، طراحي و اجراي سيستم هاي  BMS بوده و بسياري از پروژه هاي مسكوني ، اداري، تجاري و صنعتي كشور را طراحي و مشاوره نموده است.
خدماتی که شرکت پایابنیان صنعت در این خصوص ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:
طراحی توپولوژی شبکه
طراحی چیدمان سخت افزار
طراحی تابلو سیستم کنترل
تهیه Part list و لیست تامین تجهیزات
مشخصات فنی و دستورالعمل نصب تجهیزات و تابلوهای سیستم کنترل
مهندسی ابزار دقیق
برنامه نویسی سیتم کنترل

 

 

 

يكپارچه سازي (Integration)
 نياز به يكپارچه سازي زير سيستم هاي مديريت انرژي ، دوربين مدار بسته ، كنترل تردد، اعلام و اطفاء حريق و سيستم روشنايي با توجه به گستردگي شاخه هاي مرتبط با BMS يكي از نيازهاي اصلي و بنيادين پروژه هاي BMS مي باشد . تدوين سيستم هاي مستقل نه تنها در كاهش هزينه ها كمك چنداني نمي كند بلكه در بخش نگهداري و پشتيباني نياز به منابع انساني متخصص را بيشتر نمايان مي كند. در صورتيكه سيستم يكپارچه امكان طراحي ، كنترل و مديريت دقيق كليه اجزاي سيستم را به استفاده كننده مي دهد.
اين شركت با تجربه كافي در اجراي سيستمهاي يكپارچه در محيط هاي مختلف از جمله ديتا سنترها ، ساختمان هاي اداري و مسكوني ، برج هاي تجاري و پروژه هاي صنعتي در طراحي و پياده سازي سيستم هاي يكپارچه ساختماني پيشرو بوده و مي باشد
 

 

 

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت پایابنیان صنعت می باشد.